В Запорожье чиновники «отмывали» деньги на поставках плохих продуктов в интернаты

10 февраля 2019 | 12:00 0 252

Правоохранители разоблачили преступную схему присвоения бюджетных средств путем поставки некачественной продукции в бюджетные учреждения Запорожья. Об этом сообщает департамент защиты экономики Нацполиции.

Чиновники в сговоре с предприятием проводили поставки некачественной продукции в бюджетные учреждения, в том числе интернаты.

С 1 января 2017 по настоящее время должностные лица-распорядители бюджетных средств областного и местного уровней, с целью присвоения денег в сговоре с одним из предприятий проводили поставки несоответствующей по договорам продукции в бюджетных учреждений.

После объявления победителя торгов предприятия-участника и заключения договора на поставку товара цены завышались, хотя они не должны были меняться. Кроме того, предприятие осуществляло закупку молочной продукции низшей категории, далее на собственном складе подделывала этикетки, заменяло на этикетки из-под продуктов лучшего качества. Также затрагивались сроки хранения продукции, после чего заменяли маркировки даты производства.

Запоріжжя. припинили постачання неякісних продуктів харчування до дитячих закладів

НОВИНИ З РЕГІОНІВ: Запоріжжя: припинили постачання неякісних продуктів харчування до дитячих закладівПрацівники Управління захисту економіки в Запорізькій області та Слідчого управління Поліція Запорізької області викрили злочинну схему із привласнення бюджетних коштів. Посадовці у змові із підприємством проводили поставки неякісної продукції до бюджетних закладів, у тому числі інтернатів. Триває досудове розслідування. Встановлено, що з 1 січня 2017 року по теперішній час посадові особи-розпорядники бюджетних коштів обласного та місцевого рівнів, з метою привласнення грошей у змові із одним із підприємств проводили поставки невідповідної за договорами продукції до бюджетних закладів.Поліцейські з’ясували, що після оголошення переможця торгів підприємства-учасника та укладення договору на поставку товару ціни завищувалися, хоча вони не повинні були змінюватися.Окрім того, підприємство здійснювало закупівлю молочної продукції нижчої категорії, далі на власному складі підробляло етикетки, замінювало на етикетки з-під продуктів кращої якості. Також порушувалися строки зберігання продукції, після чого замінювалось маркування дати виробництва.Деталі: https://bit.ly/2HUQ36f#запоріжжя #службовий_злочин #поліція #обшук #департаментзахистуекономіки #управліннязахистуекономікивзапорізькійобласті #новини

Gepostet von Департамент захисту економіки Національної поліції України am Freitag, 8. Februar 2019

Больше интересного - в нашем Telegram-канале

comments powered by HyperComments