368.media

Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів

Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів

Яремко

Колишній начальник управління лісового господарства Олег Яремко, якого виправдали у справі про корупцію, задекларував 20 гектарів землі на дружину та значну суму готівки.

Про це редакція 368.media  дізналася з деклараціїї експодосаця.

Олег Яремко, який до кінця 2025 року очолював Південно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, подав щорічну декларацію за 2025 рік. Декларацію він подав уже після звільнення з посади.

У декларації зазначено квартиру площею 102,2 м² у Тернополі. Вона оформлена у власність сина Василя Яремка. Сам Олег Яремко та його дружина Галина мають право безоплатного проживання в цій квартирі. Вартість квартири за останньою оцінкою — 1,58 млн гривні.

Також задекларовано 10 земельних ділянок по 2 гектари кожна (загальна площа — 20 гектарів) у селі Соколя Яворівського району Львівської області. Усі ділянки оформлені у власність дружини Галини Яремко. Ділянки набувалися у 2023 році, вартість кожної — близько 60 тис гривень.

Транспорт

У користуванні сім’ї два автомобілі преміум-класу в оренді:

– BMW X5 (2018) — оренда, вартість 870 тис. гривень;
– Toyota Highlander (2021) — оренда, вартість 1,46 млн гривень.

Грошові активи

Олег Яремко задекларував готівку в розмірі 797 000 гривень та 37 тис. доларів. Його дружина задекларувала 184 тис. гривень та 38 тис. доларів  готівкою

Доходи за 2025 рік

– Зарплата на посаді начальника управління — 492 тис. гривень;
– Пенсія — 76 тис. гривні;
– Зарплата за сумісництвом (старший науковий співробітник Інституту агроекології) — 82 тис. гривень.

Дружина Галина Яремко задекларувала дохід у розмірі 724 тис. гривень.

Яремко також задекларував частки в двох обслуговуючих кооперативах садових товариств («Меліса» та «Дуброва»).

 

Exit mobile version