Експоліцейський Руслан Оленюк, який опікується бізнес-інтересами власника NAVI Максима Кріппи, офіційно декларував, що живе в маленький чужій квартириі з трьома дітьми.
Про це редакція 368.media дізналася з його декларацій, які він продовжив подавати після звільнення з посади.
Руслан Оленюк вказав декларації троє дітей — доньки Софія та Леона, а також син Лев. Дані про інших членів сім’ї відсутні.
На трьох дітей експодовець декларує квартиру площею 45 м² у Києві, яку Руслан Оленюк використовує як місце проживання. Право власності на квартиру оформлене на Галину Радченко (ймовірно, родичку). Автомобіль Renault Clio (1992) вартістю 29 тис. грн, який перебуває у його власності.
Оленюк задекларував офіційно 20 тис. доларів готівкою.
Експоліцейського вважають племінника вже покійного генерала МВС Генадія Москаля. Він наразі опікується бізнесом Максима Кріппи.
За що він був звільнений з органів — невідомо. Але все ж таки пару версій є. Оленюк як чинний співробітник поліції як мінімум два останні роки займався не розкриттям кіберзлочинів на сході України, а розвитком російського грального бізнесу в Україні та купівлею українських медіа. І, судячи з аналізу його офіційних декларацій та фактичного способу життя, можна з великою імовірністю стверджувати, що, будучи держслужбовцем, Руслан Оленюк мав корупційні доходи на рівні мільйонів доларів. Проце детально писалося в цій публікації.
Якщо перевірити всі декларації, які Оленюк подавав принаймні з 2014 року, то вони порожні. Проте НАЗК та ДБР поки не почали перевірку способу життя Оленюка через ознаки незаконного збагачення.
