Керівник Київської обласної прокуратури Дмитро Прокудін отримав 657 тисяч гривень компенсації за невикористані відпустки.
Про це йдеться в його декларації про статки.
Прокудін Дмитро Вікторович народився 19 липня 1981 року в Івано-Франківську. З 2003 року працює в органах прокуратури. До липня 2025 року обіймав посаду керівника Печерської окружної прокуратури міста Києва (Київська міська прокуратура). З 1 липня 2025 року призначений керівником Київської обласної прокуратури.
У цьому повідомленні про суттєві зміни задекларовано лише один дохід: 2 липня 2025 року отримано 657,63 тис. грн як заробітна плата та компенсація за невикористану відпустку від Київської міської прокуратури. Ймовірно, це пов’язано з переходом на нову посаду в обласній прокуратурі — виплата залишків зарплати та компенсації з попереднього місця роботи.
