В Одесі під час війни зникли 4 особо небезпечних злочинців – всі вони були під домашніми арештами по рішенню Приморського райсуду та прокуратури.
Про це редакція 368.media дізналася з кримінального провадження №12019160500002403, відкритого ще в 2019 році за ч.5 ст. 185, ч. 5 ст. 186 та через незаконний обіг наркотикв.
Йдеться про групу осіб, яка складалася з трьох грузин, двоє яких є громадянами Грузії, а один – України та одного українця. Це – Мампорія Георгій Бадрієвич, Джалагонія Ілліко Мурчанович (Джалагонів), Амід Сахілович Саруханов та Кирило Сергійович Ясинський.
Підозрювані були затримані ще у першій половині 2020-го року, але потім їх відпустили під домашні арешти. Після початку війни обвинувачені, скориставшись послугами незаконного переправлення через кордон від зв’язків своїх юристів, втекли. Приморський райсуд оголосив їх у розшук лише 21 жовтня 2022 року. У цей час злочинці вже перебували у Молдові та Румунії. Наразі їх “кволо” розшукують правоохоронці. У базі МВС є лише Саруханов та Мампорія.
