368.media

На власника мережі магазинів Domino Шухніна подав позов італійський бренд Stefano Ricci

На власника мережі магазинів Domino Шухніна подав позов італійський бренд Stefano Ricci

Фото з дозволу stefanoricci.com

Юристи приватного  італійського бренду розкішного стилю життя  неподалік від Флоренції фірми  Stefano Ricci подали позов проти власника мережі магазинів Domino Антона Шухніна через незаконне привласнення торгівельної марки. 

Про це редакція 368.media   дізналася з ухвал суду.

Суддя Господарського суду міста Києва Оксана Блажківська розглядає позов STEFANO RICCI S.P.A. до ДО «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» та відповідача — Шухнін Антон Сергійович про

Нагадаємо, що Антон Шухнін – відомий у вузьких колах «патентний троль». Уже кілька років цей ділок намагається зареєструвати на себе права інтелектуальної власності на бренди luxury одягу. З очевидною метою «подоїти» як справжніх власників брендів, так і своїх конкурентів.

Дані оприлюднених судових проваджень свідчать про системність дій Шухніна щодо реєстрації торговельних марок відомих брендів. Зокрема, італійські компанії Stefano Ricci S.P.A. та Jacob Cohen Company S.P.A. подавали до суду позови, пов’язані з його реєстраціями. У справі Stefano Ricci провадження залишили без розгляду, а в позові Jacob Cohen Антон Шухнін спочатку відсудив право на знак JACOB COHEN собі, а за іншим позовом Jacob Cohen s.p.a. програв – суд скасував його свідоцтво 199402 на знак JACOB COHEN.

Exit mobile version