«Укрзализныця» совместно с Министерством инфраструктуры подписали меморандум с концерном General Electric Transportation (США) о приобретении еще 40 локомотивов производства американской компанBи. Об этом написал глава предприятия Евгений Кравцов в Facebook.
Мы достигли согласия по реализации следующего этапа приобретения 40 локомотивов GE. Планируем, что первые из них получим уже в 2020 году. Евгений Кравцов
По его мнерию, новый подвижной состав значительно улучшит работу на теплотяге и в целом операционную деятельность компании.
Глава «Укрзализныци» также подчеркнул, что первая партия из 30 локомотивов GE уже успешно работает и демонстрирует свою эффективность, выполняя около 20% всей грузовой работы.
По нашим подсчетам, в 2019 году только благодаря локомотивам GE мы сэкономили на топливе около 100 млн гривен. Евгений Кравцов
При этом, локализация производства уже на первых локомотивах GE должна составлять 15%.
Отмечается, что в феврале 2019 года «Укрзализныця» завершила первый этап стратегического сотрудничества с General Electric по поставкам локомотивов, получив всю партию из 30 машин.
«Укрзализныця» и General Electric 23 февраля 2018 года подписали соглашение, предусматривающее модернизацию локомотивного парка и поставку новых локомотивов на сумму 1 млрд долларов в течение 15 лет. Первая партия из 30 локомотивов предусматривает локализацию производства на уровне 10%, в дальнейшем локализация должна вырасти до 40%.
«Хочу розвіяти міф про те, що Україна не здатна випускати сучасні локомотиви. Підтвердженням тому може служити Крюківський вагонобудівний завод, який випускає сучасні вагони і електропоїзди, але також має дефіцит замовлень всередині країни і проблеми з оплатою за випущену продукцію.
У країні виробляються всі ключові компоненти локомотивів, крім дизельних двигунів і тягових перетворювачів. Але і це питання часу та бажання.
За кошти, витрачені на придбання одного тепловоза GE TE33A, можна провести глибоку модернізацію трьох локомотивів 2ТЕ116 з більш високими тяговими характеристиками, дистанційної діагностикою та іншими “плюшками”. Крім того, немає необхідності закуповувати обладнання, інструмент та оснащення для ТО і КР, використаємо наявну інфраструктуру. Правильний шлях – це покупка передових зарубіжних і вітчизняних технологій і створення на цій базі власного виробництва рухомого складу, у тісній міжнародній кооперації. Тоді нашому поколінню буде не соромно дивитися дітям в очі. Локомотиви – це не тільки транспортний засіб – це наука і інженерія, десятки тисяч робочих місць і престиж нації».
Чи потрібно продовжувати купувати американські локомотиви, або Україна здатна оновлювати парк власними силами, своїми міркуваннями на сторінках інформаційного порталу Ліга.Бізнес ділиться Михайло Сорокін, директор інжинірингової компанії “Восток”: «Хочу розвіяти міф про те, що Україна не здатна випускати сучасні локомотиви. Підтвердженням тому може служити Крюківський вагонобудівний завод, який випускає сучасні вагони і електропоїзди, але також має дефіцит замовлень всередині країни і проблеми з оплатою за випущену продукцію.
У країні виробляються всі ключові компоненти локомотивів, крім дизельних двигунів і тягових перетворювачів. Але і це питання часу та бажання.
За кошти, витрачені на придбання одного тепловоза GE TE33A, можна провести глибоку модернізацію трьох локомотивів 2ТЕ116 з більш високими тяговими характеристиками, дистанційної діагностикою та іншими “плюшками”. Крім того, немає необхідності закуповувати обладнання, інструмент та оснащення для ТО і КР, використаємо наявну інфраструктуру. Правильний шлях – це покупка передових зарубіжних і вітчизняних технологій і створення на цій базі власного виробництва рухомого складу, у тісній міжнародній кооперації. Тоді нашому поколінню буде не соромно дивитися дітям в очі. Локомотиви – це не тільки транспортний засіб – це наука і інженерія, десятки тисяч робочих місць і престиж нації»
А якже наш завод локомотивів у Луганську хай непрацюе. Хіба це краще куплять чим самім вироблять. Тут щось нетак з економіею . З повагою пенсіонер
Какое право эта проститутка, кравцов имеет заключать какие-то соглашения. Ведь он сам сказал, что уходит. И тут, перед уходом контракт! И это в то время, как отечественный госудраственный завод в Днепре с 2008 года не получает заказов. Это что, государственная политика? Так мы будем развивать промышленность, или будем закупать все за границей, став их сырьеым придатком! Таких как кравцов за все их деяния нужно вывести в какой-небудь лесок и расстрелять.